Birce Akalay

Alicia Keys 36. Yaşını Yeni Şarkısı İle Kutluyor

Alicia Keys 36. Yaşını Yeni Şarkısı İle Kutluyor Alicia Keys 36. Yaşını Yeni Şarkısı İle Kutluyor Pinterest

 

 

İki çocuk annesi Alicia Keys, 36. yaşını yeni şarkısı ile kutluyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabında "That's What's Up" adlı yeni şarkısını yayınlayan Alicia Keys, 36. yaşını kutladığı bu yeni şarkısını aynı zamanda hayranları ile de ilk kez paylaştı. Bir otel odasında içinde köpüklerin olduğu küvette geçen klipte şarkıcı, yine makyajsız doğal hali ile kamera karşısına geçti.
 

Şarkıcının doğum gününü müzik yapımcısı eşi Swizz Beatz de kendi Instagram hesabında kutladı. Alicia Keys'in dört fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Beatz, fotoğrafların altına "iyi ki doğdun" yazdı.Alicia Keys'in yeni "That's What's Up" şarkısını aşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz!

Benzer Haberler
Abonelik
Birce Akalay

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Birce Akalay

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Global 360 Medya. Style Network Copyright © Global 360 Medya. InStyle is a registered trademark of Global 360 Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X