Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Luxuria'dan Yeni Koleksiyona Özel Davet

L’objet’nin yeni ev aksesuarları için düzenlenen davet, Gönül ve Zeynep Madra’nın ev sahipliğinde Nişantaşı Luxuria mağazasında gerçekleşti.


 

 

Takı tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiren Lito Karakostanoglou ve L’objet’in yaratıcı iş birliğinden meydana gelen koleksiyonda birçok özel parça bulunmasının yanı sıra, Lito Karakostanoglou ’nun Trunk Show’a özel getirdiği takılar da koleksiyona eşlik etti. L’objet’in kurucusu ve kreatif direktörü Elad Yifrach’ın da bulunduğu davette misafirler ortaya çıkan yaratıcı işbirliği ile oldukça yakından ilgilendi.

Göz motifinin en iyi malzemelerle karıştırılarak simgelendiği koleksiyonunun davetinde 24-karat altın kaplama, porselen el işçiliğinin özenle birleşmesi davetlilerin beğenisini kazandı. Göz motifli, ihtişamlı görünümüyle tasarım tabaklar, atmosferi değiştirecek şıklıktaki mumlar ve kutular ilgi odağı olurken, porselenle zenginleştirilmiş hediye kutusu, kabartmalı not kartları ve zarflar yaratıcılığından ötürü gönülleri fethetti.

Her detayın düşünüldüğü bu özel davete Aslı Şen, Elif Gönlüm, Arzu Atabarut, Sedef İybar, Evren Kayar, Esra İnceefe, Gülden Büyükuçak, Ayten Danışman, Tolga Sezgin, Özge Peker, Gül Erçetingöz, Sernur Çiftçi, Kezban Hatemi, Berna Sağlam Naipoğlu gibi isimler başta olmak üzere cemiyet, magazin ve moda dünyasından önemli simalar katıldı.

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X