InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Defile Takvimi

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Defile Takvimi Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Defile Takvimi Pinterest

 

 

Türkiye’nin yılda iki defa düzenlenen en önemli uluslararası moda etkinliği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un 9. sezonu, 20-24 Mart tarihleri arasında İstiklal Caddesi'nde bulunan ve tarihi Cercle d'Orient binasını da kapsayan Grand Pera'da gerçekleşecek. Marka ve tasarımcıların Sonbahar/Kış 2017 koleksiyonlarını sergileyecekleri hafta, İstanbul'un tarihine tanıklık eden büyüleyici mekanı, üstün bir teknik alt yapıyla buluşturarak davetlilerine alışılmışın dışında bir moda haftası deneyimi yaşatacak.Türk tasarımcıları ve moda sektörünün yetenekli isimlerini hem Türkiye’de , hem de uluslararası arenada desteklemeyi hedefleyen etkinlik kapsamında bu sezon defile ve sunumlar dışında modaya dair farklı etkinlikler davetlileri bekleyecek. İlkbahar/Yaz 2018 ve Sonbahar/Kış 2018 sezonlarına dair seminerler, "Fashion in Motion" başlığı altında titizlikle seçilmiş moda filmlerinin gösterimleri ile farklı marka ve tasarımcıların davetlilerle buluşacağı "pop-up" mağazalar, modanın farklı alanlarını bir araya getiren bir hafta olacak.

Benzer Haberler
Abonelik
InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X