InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Ryan Gosling'in Golden Globe'daki Duygusal Konuşması

Ryan Gosling'in Golden Globe'daki Duygusal Konuşması Ryan Gosling'in Golden Globe'daki Duygusal Konuşması Pinterest

 

 

Ryan Gosling, Beverly Hills'te gerçekleşen törende La La Land filmindeki performansı ile komedi dalında En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nün saihibi oldu. Gecede rol aldığı La La Land filmi birçok dalda ödül alırken, Ryan Gosling'in eşi Eva Mendes hakkında yaptığı konuşma ise törende en çok konuşulan an oldu.

Ödülünü almak için sahneye çıkan Ryan Gosling teşekkür konuşmasında şunları söylerek herkesi duygulandırdı: "Şarkı söylerken, dans ederken, piyano çalarken ve hayatımdaki en iyi deneyimlerden birini yaşarken, eşim Eva Mendes ikinci çocuğumuza hamileyken kızımızı büyütüyordu ve erkek kardeşinin kanser ile mücadelesinde ona yardımcı oluyordu. Eğer Eva tüm bunları elinde tutamasaydı, ben hayatımdaki bu deneyimleri yaşayamazdım ve bu gece burada benim yerime başka biri olurdu. Sevgilim teşekkürler. Kızlarım Amada ve Esmeralda sizi seviyorum. Ve bana izin verirseniz, bu ödülü Eva'nın abisi Juan Carlos Mendez anısına adamak istiyorum."

Benzer Haberler
Abonelik
InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X