AOX Ferulic İle Cildinizi Koruyun

 AOX Ferulic İle Cildinizi Koruyun  AOX Ferulic İle Cildinizi Koruyun  Pinterest


Ciltte zaman içersinde kırışıklık ve sıkılık kaybı, lekelenmeler, matlık ve nem kaybı oluşur. Mesoestetic bu belirtilere karşı özel formülüyle ciltte benzersiz bir sinerjik etki sağlayan cildi koruyucu bir antioksidan ürün geliştirdi, AOX Ferulic...

 

 

Mesoestetic AOX Ferulic mavi ışık kaynakları, bilgisayar ekranları, televizyon gibi etkenlerden kaynaklanan oksidasyona karşı biyolojik bir koruyucu madde olarak görev yapar. Her gün cildin karşılaştığı sayısız harici faktörün neden olduğu oksidasyon hasarını önler. Kollajen sentezini destekler ve cilt esnekliği ve yapısını destekleyerek kollajen üretiminden sorumlu hücreleri korur. Canlandırma etkisi ile cilde anında ışıltı kazandırır.

 

Çok güçlü antioksidan etkisine sahip AOX Ferulic tüm cilt tiplerine uygundur. Tüm Mesoestetic ürünlerini seçkin güzellik merkezleri ve uzman kliniklerde bulabilirsiniz.

 

Fiyatı: 2.742 TL

 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X