Fendi x Skims

Söylentiler gerçekmiş! Kim Kardashian Instagram hesabında paylaştığı bir gönderiyle Skims ve Fendi iş birliğini müjdeledi.

 Fendi x Skims  Fendi x Skims  Pinterest


 

Kim Kardashian, geçen haftaki yüzlerce söylentinin ardından lüks moda evi Fendi ile kendi markası Skims arasında yaklaşmakta olan iş birliğini nihayet doğruladı. Keeping Up with the Kardashian’ın belki de en çok konuşulan yıldızı, Instagram’da Fendi x Skims koleksiyonundan çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.

Fendi’nin Versace ile iş birliğinden doğan Fendace gösterisinin üstünden çok az bir süre geçmesine rağmen yeni bir iş birliğine giren Kim Jones, 9 kasımda koleksiyonun yayınlanacağını duyurdu. Fendi x Skims iş birliği sizce beklentiyi karşılayabilecek mi?
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X