Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Gerçek İkonlar Zamansızdır

Timberland tekne ayakkabıları hem şehir hayatının hem de tatil bavulunun en iyi eşlikçisi.

 Gerçek İkonlar Zamansızdır  Gerçek İkonlar Zamansızdır Pinterest

 

 

Sağlam ve zarif görünümü kadar rahatlığı ve dayanıklılığıyla da 40 yıldır her ortamda kabul görmeyi başaran tekne ayakkabıları bu sezon minik dokunuşlarla yenilenen modellere de sahip.
Hem kadınlar hem de erkekler için yaz aylarının öne çıkan ürünleri arasında zamansız, her sezon trendlerin arasında girmeyi başaran  ikonik Timberland tekne ayakkabıları var. Bu sezon, Timberland tekne ayakkabıları inovatif ve minik dokunuşlarla yenilenen modellerle de karşımızda.
40 yıl önce ilk kez piyasaya sunulduğundan bu yana evrilerek hayatımızda kalmaya devam eden Timberland tekne ayakkabıları, sağlam ve zarif görünümü kadar rahatlığı ve dayanıklılığıyla da her ortamda kabul görmeyi başardı. Ve yıllar yılı şehir hayatında konforlu şıklık arayanlardan, tecrübeli denizcilere ve uluslararası trendsetterlara uzanan geniş bir kitle tarafından benimsendi.
 


Tekne ayakkabıları koleksiyonu dayanıklı kauçuk tabanı, aşınmayan pirinç bağcık delikleri, ince el işçiliği detayları, iz yapmayan ve kaymaya yivli tabanıyla her sezon olduğu gibi bu sezon da gözde. İkonik Timberland tekne ayakkabıları bu sezon, minik dokunuşlara sahip yenilikçi modelleriyle de karşımızda. Köklü bir mirası yenilikle buluşturan Camden Falls modeli ekstra yastıklama için ortholite tabanıyla dikkat çekiyor. Tidelands modeli ise klasik stile modern bir dokunuş için SensorFlex taban ve bağcıksız bir alternatife de sahip.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X