#Yazınİncisi Etkinliğini Kaçırmayın

 #Yazınİncisi Etkinliğini Kaçırmayın  #Yazınİncisi Etkinliğini Kaçırmayın Pinterest


Sezonun olmazsa olmazlarına sahip olmaya hazır mısınız?
 
Her parçasını dolabınıza katmak isteyeceğiniz tasarımlar İnci Deri ve InStyle Türkiye işbirliğiyle sizleri bekliyor…
 
Gamze Saraçoğlu’nun İnci Deri ‘kreatif direktörlüğü’ koltuğunda ikinci koleksiyonu olan "İnci Deri 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, Boyhood, Up&High, DayDream, Design Studio, Celebration, Travel ve Basic olmak üzere "7 farklı grupta" hazırlandı.
 
Her biri farklı bir hayat tarzını temsil eden bu 7 grup, İnci Deri’ye özgü deri, aksesuar ve materyallerin müthiş bir uyumu içinde kullanıldığı koleksiyonlar olarak şekillendirildi.
 
İnci Deri Kreatif Direktörü Gamze Saraçoğlu ve InStyle Moda Direktörü Nazlı Kayran “İlkbahar & Yaz Sezonu” trendlerini sizin için anlatacağı #Yazınİncisi etkinliğini kaçırmayın!

Aynı zamanda 17 Mayıs Salı günü 13.00-15.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte, etkinlik saatlerine özel %50 indirime ek olarak ekstra %20 indirim fırsatından da yararlanma şansını yakalayın!
 
Ayrıca, 10.05.2016 – 15.05.2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek sosyal medya yarışmasına katıl, "Yazın İncisi" kombinini yap, sloganı bul;  İnci Deri’den dilediğin çanta ve ayakkabı senin olsun!
 
Ayrıntılar için tıklayın!

Tarih: 17 MAYIS 2016, Salı  
Saat: 13.00 - 15.00 
Yer: İstinye Park AVM İnci Mağazası

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X