Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

2016 Pirelli Takviminden İlk Görüntüler

2016 Pirelli Takviminden İlk Görüntüler 2016 Pirelli Takviminden İlk Görüntüler Pinterest

 

 

Merakla beklenen ünlü Pirelli takviminden ilk görüntüler yayınlanmaya başladı. Önceki yıllarda Gigi Hadid ve Candice Huffine gibi ünlü isimlerin çıplak fotoğraflarının yer aldığı takvimde bu yıl değişiklikler var. Pirelli bu yıl tüm yaş grubundan başarılı kadınların pozlarını takviminde yer verecek. Ayrıca marka, çekeceği isimler dışında başka bir yenilik daha yapacak. Takvimde, Amy Schumer ve Serena Williams hariç diğer isimlerin kıyafetleri ile pozları olacak.

Pirelli Takvimi 50. Yıl Özel Çekimleri

Marka 2016 takvimi için komedyen Amy Schumer, tenisçi Serena Williams, şarkıcı Patti Smith ve UNHCR elçisi Yao Chen ile çekimlere başladı. Ayrıca model Natalia Vodianova, yönetmen Ava DuVernay, yazar Tavi Gevinson ve daha fazla ismin çıplak pozları da takvimde olacak.
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X