2022 Grammy Ödülleri Adayları Açıklandı

Müzik dünyasının Oscar’ı olarak adlandırdığımız Grammy, bu seneki adaylarını açıkladı.

2022 Grammy Ödülleri Adayları Açıklandı 2022 Grammy Ödülleri Adayları Açıklandı  Pinterest


 

Bu yıl 64.’sü gerçekleşecek Grammy Ödülleri, her sene olduğu gibi bu sene de çok iddialı! 31 Ocak 2022 tarihinde sahipleriyle buluşmaya hazırlanan ödüllerin adayları açıklandı. En az Grammy kadar iddialı olan kişi bu sene tartışmasız Billie Eilish oluyor. ‘Happier Than Ever’ albümü ile ‘Yılın Albümü’, ‘Yılın Şarkısı’ ve ‘En İyi Müzik Videosu’ ödüllerinin de içinde bulunduğu 7 adaylık kazanıyor. Adaylık kazandığı 7 ödülden 7’sini de kazanabilir mi emin değiliz ancak Billie’nin Happier Than Ever ile yakaladığı başarısı kesinlikle ödüle değer!

Geçtiğimiz aylarda ilk çocuğunu kucağına alan Halsey, 2016’da aday olduğu ‘En İyi Alternatif Albüm’ ödülüne bu sene de aday! Hailey Baldwin ile yaşadığı evliliği ile ‘relationship goals’’ımızı oluşturan Justin Bieber içinde ‘Yılın Albümü’ ve ‘Yılın Şarkısı’ ödülleri olan 8 adaylık kazanırken,  Ariana Grande 3, Selena Gomez 1 adaylığa sahip. Yıldızlar geçidini aratmayacak geceden en çok ödülle ayrılan isim sizce kim olacak?
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X