2022’de Aşkı Bulacak 5 Burç

Yeni Yılın başlamasına sadece birkaç hafta kaldı! Bu yıl aşkla tanışacak şanslı burçlar arasında yer alıyor musunuz?

2022’de Aşkı Bulacak 5 Burç 2022’de Aşkı Bulacak 5 Burç  Pinterest


Başak
Tebrik ederiz! Monoton geçen 2021 yılının ardından sizi aşk dolu bir 2022 bekliyor. Aşkınızla tanışma ve evlenme konusunda bu yıl çok büyük şansa sahipsiniz! Özellikle 2022 yılının Mart ayına dikkat edin, sadece hayalinizdeki partneri değil; her anlamda size yetecek biriyle tanışacaksınız. Hayatınıza giren bu kişi sadece hayalinizdeki adam değil, öğretmeniniz, belki de şans getiren tılsımınız olacak! Onun yanında, işleriniz muazzam bir başarı kazanacak. Bu sadece aşkınızla tanışmakla kalmayacağınız, aynı zamanda inanılmaz bir popülerlik kazanacağınız anlamına gelir.

Balık
12 yıl sonra ilk kez şans ve zenginlik gezegeni Jüpiter burcunuza giriyor! Çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz o ilişkiyi bulmak için doğru sene bu sene. Disney prenseslerinin hikayesine benzeyen güzel bir masal yaşayabilirsiniz, hazırlıklı olun!

İkizler
Aşkın yanında maddi olarak rahatlayacağınız harika bir yıl sizi bekliyor! Sadece sizi sevmeyecek, aynı zamanda kariyer adımlarını çıkarken size destek olacak bir partner hayal ettiyseniz, 2022’de bu kişiyle tanışacaksınız.

Akrep
Nisan, Mayıs, Ekim ve Kasım aylarına dikkat edin! Hayalini kurduğunuz peri masalı gibi bir evlilik bu aylarda kapınızı çalabilir. İlişki üzerinde uzun uzadıya düşünebileceğiniz 2022 yılı, sizi hedeflerinize adım adım yaklaştırırken hayatınızı değiştirecek kişiye izin verin yanınızda olsun. 2022 yılında eski sevgililere ve pişmanlığa yer yok!

Boğa
2022’de hayatınız hakkında ciddi kararlar almaya hazır olun. Yaşadığınız uzun süreli ilişkileri 2022 yılında gözden geçirecek ve aile kurmaya doğru emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Uranüs gezegeni yavaş yavaş Boğa’ya doğru geçtiği için aldığınız kararlar anlık olabilir. Bu yüzden size önerimiz, evlilik yapacağınız partneriniz konusunda iyi düşünün!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X