26 Kasım’da işiniz var mı?

Efsane Cuma binlerce gencimize iş imkanı yaratıyor…

26 Kasım’da işiniz var mı? 26 Kasım’da işiniz var mı? Pinterest


Uzun yıllardır “Perakende Sektörünün Tamamlayıcı Gücü “ olarak sürdürdüğü çalışmalarında, özellikle hazır giyim sektörünün Dönemsel ve Part Time işgücü gereksinimlerini karşılayan ve binlerce gence iş imkanı sunan Team Fores HR; yine ve yeniden heyecanlı bir “Efsane Cuma” hazırlığında.
Mutlu çalışan, mutlu müşteri mottosunu özümseyen Team Fores HR; perakende sektörünün yoğunluğunun, dolayısıyla mağaza trafiğinin çok arttığı indirim, kampanya dönemlerinde veya özel günlerde ortaya çıkan işgücü ihtiyaçlarına, kendi bünyesindeki yüksek okul ve lisans öğrencilerinden oluşan ekipleriyle hızlı çözümler sunmaya devam ediyor.
Perakende sektörünün Part Time işgücü gereksinimlerini; bir yandan okurken bir diğer yandan çalışmayı tercih eden üniversiteli gençlerden oluşan ekipleriyle tamamlayan Team Fores HR, mağazalara Satış Destek, Kasa Destek, Ambalaj, Depo Destek, Sayım, Veri Giriş, Call Center Elemanları gibi pozisyonlar için ekipler kuruyor.
Bu yıl 26 Kasım’da gerçekleşmesi planlanan “Efsane Cuma” ve takip eden hafta sonu yoğunluğu için çalışmalara başlayan Team Fores HR; kendi uygulaması üzerinden iş gücü havuzunda yer alan binlerce gence “26 Kasım’da işiniz var mı? mesajı ile ulaşarak, part time ve dönemsel iş imkanları sunmaya başladı.
Bu yıl, mağazalarda yaşanacak yoğunluğu hijyen, maske ve mesafe şartlarını da ön planda tutarak, kontrollü şekilde karşılamak durumunda olan,  Pandemi koşullarına uyum gösterecek şekilde maksimum dikkat ve özenle hazırlanan markalar; mağazalarında görev alacak ilave iş gücü için arayışlarına da başladılar. Geçtiğimiz yıllarda mağazaları için ilave “satış destek elemanları”, “paketleme elemanları” ve arka planda depo düzenlemeleri için ilave “depo destek personeli” talebinde bulunan perakende zincirleri, bu yıl yaşamakta olduğumuz zorlu süreci de göz önünde bulundurarak mağaza girişlerinde görev alacak ilave “karşılama elemanları” talebinde de bulunmaya başladılar.
Sektörün öncü ve lider markaları; Atasun, Mango, Dagi, Beymen Club,  Opticity, Network, Benetton, İpekyol, Twist, gibi birçok dev markanın, tüm ek işgücü ihtiyaçlarında deneyimli ekipleriyle, TAMAMLAYICI güç olarak hizmet veren Team Fores HR; aynı zamanda gençlerimizin henüz okurken deneyim kazanmalarını, iletişim yeteneklerini geliştirmelerini, iş hayatını tanımalarını, kariyerlerine yön verirken dikkat etmeleri gereken konuları ve yeteneklerini kavramalarını sağlamalarına da yardımcı oluyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X