Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

adidas ve Kanye West’in Sunduğu YEEZY BOOST 380 Mist Türkiye’de

adidas ve Kanye West iş birliği ile tasarlanan YEEZY BOOST 380 Mist, 3 Nisan’da Türkiye’de yalnızca adidas Online Shop’ta satışa sunuluyor.

adidas ve Kanye West’in Sunduğu YEEZY BOOST 380 Mist Türkiye’de adidas ve Kanye West’in Sunduğu YEEZY BOOST 380 Mist Türkiye’de Pinterest


 

YEEZY BOOST 380 Mist, çorap- örgü benzeri bir yapıda olduğundan ayağı sararak ikinci bir ten hissi oluşturuyor.  Primeknit'ten oluşan bir üst kısma sahip olan YEEZY BOOST 380 Mist,  sıkı ama uyarlanabilir bir uyum sağlıyor.
 
Dinamik ve Çok Yönlü
Stil belleğimizde önemli bir yer tutan YEEZY BOOST 380 Mist, sportif bir görünümü minimal detaylarla güçlendirmenin mümkün olduğunu gösteriyor. adidas’ın yenilikçi BOOST teknolojisi kullanılarak üretilen orta taban, sağlam, dayanıklı ve esnek bir kullanım sunuyor. Yarı saydam olan yapısı ile nefes alabilirlik kazandırıyor.
Bir ayakkabıdan beklenen optimum konforu sağlayarak, yastıklama deneyimini yükseltiyor. Gelişmiş teknoloji ile üretilen YEEZY BOOST 380 Mist, balıksırtı kauçuk dış tabanı ile de benzersiz bir tasarım sunuyor.
Model, 3 Nisan 2020 Cuma günü itibariyle adidas Online Shop’ta  satışa sunulacak.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X