Angelina Jolie ve Brad Pitt Evliliklerini Anlattı

Angelina Jolie ve Brad Pitt Evliliklerini Anlattı Angelina Jolie ve Brad Pitt Evliliklerini Anlattı Pinterest


 

Nam-ı diğer Brangelina olan Angelina Jolie ve Brad Pitt bu kadar göz önünde olurken, bu kadar kapalı kalmayı da başarıyorlar. 10 yıldır birlikte olan geçen yıl Fransa'da sürpriz bir düğünle evlenen çift, daha önce evlilikleri hakkında neredeye hiç konuşmadılar. Ama yeni filmleri By The Sea için katıldıkları Today Show'da evliliklerinden, çocuklarından ve kanserle savaştıkları süreçte yaşadıklarından bahsettiler.

Angelina Jolie'nin dövmesinin anlamı

Röportaj sırasında öğrenilen şeylerden biri de Angelina Jolie'nin yemek yapmayı hiç bilmemesi. Brad Pitt, Angelina Jolie'nin mutfakla hiç işi olmadığı, Angelina Jolie de her 3 ayda bir düzenli olarak yemek yapmayı öğrenmek istediğini söylüyor.

Angelina Jolie'nin gelinliğini çocukları tasarladı

Kanser riski taşıdığı gerekçesiyle 2013 yılında göğüslerini 2015'in başında da yumurtalıklarını aldıran Jolie ile bu konu hakkında da konuşuldu. O sırada Fransa'da olan Brad Pitt'i arayarak ameliyat olacağını haber verdiğini söyleyen Jolie, bu kararı almanın kolay olmadığını ve bunun için destek aldığını da söylüyor. Ameliyat sonrasında hormonlardan duygulara kadar çok şeyin değiştiğini söyleyen Angelina Jolie, ailesi için bu kararı verdiğini belirtiyor. Annesi Marcheline'in 8 yıl kanserle savaşına yakından tanık olan Angelina Jolie, bu yüzden bu ameliyatları olduğunu, çocuklarının büyüdüğünü görmeyi istediğini özellikle anlatıyor.

By The Sea'nin ilk fragmanı

Tüm bu ameliyatlarda eşi Brad Pitt'in yanında olduğunu söyleyen Jolie, her zaman olduğu gibi bu süreçte de onun sevgisini hissettiğini, hiç bir zaman daha az kadın hissetmediğini söylüyor.
 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X