Anında Genç Görünmek İçin 3 Kolay Yol

Anında Genç Görünmek İçin 3 Kolay Yol Anında Genç Görünmek İçin 3 Kolay Yol Pinterest


 

Yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak ve zamanla oluşan kırışıklıkların hızını yavaşlatmak için yaşlanma karışıtı kremler ya da serumlar kullanıyoruz. Ancak ne yazık ki bu yaşlanma karşıtı kremleri ve serumların cildimizde etkilerini göstermesi aylar sürüyor. Fakat kremlerin uzun sürede gösterdiği değişimi üç kolay yolla ulaşabilmeniz mümkün. Bu üç küçük hile ile yaşlanma sonucu ortaya çıkan belirtileri yok etme sürecini hızlandırın ve daha genç görünün.

Göz Kırışıklıklarını Engelleyin

Kağıt Maske

Kağıt yüz maskelerinin içinde bulunan nemlendirici içerikler yüzünüzün geçici olarak şişmesini sağlar. Bu da cildinizin geçici olarak şişirerek germeye yardımcı olur. Maske yerine cilt için serumlar da kullanabilirsiniz. 
Yüz Serumu, Clinique, 479 TL, clinique.com.tr.
Yüz Maskesi, Sephora, 17 TL, Sephora mağazalarında.


Soğuk Göz Bandı

Yaşla ya da yorgunluk ve uykusuzluktan dolayı gözlerinizde şişmeler ve torbalar oluşur. Bunun için soğuk göz bantları yardımcınız olacaktır. Bu soğuk göz bantlarını buzdolabında soğuttuktan sonra gözlerinizin üzerine koyun ve biraz bekleyin. Göz torbalarınızın ve şişiklerin azaldığını göreceksiniz. Ancak gözlerinize koyacağınız su bantlarını donmuş bir şekilde gözlerinizin üzerine koymayın. Bu buzlu bantın derinize yapışıp tahriş etmesine neden olabilir.


Yanaklarınızı ve Gözlerinizi Ortaya Çıkarın

Pembe renkte bir makyaj bazını yanaklarınızın üst kısmını ovun. Daha sonra parlak bir kalem far ile göz kapaklarınızı ortaya çıkarın.

Kalem Far, Bobbi Brown, 102 TL, bobbibrown.com.tr.
Baz, Sisley, 194 TL, sevil.com.tr. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X