Ariana Grande Yeni Parfümünü Çıkardı

Ariana Grande Yeni Parfümünü Çıkardı Ariana Grande Yeni Parfümünü Çıkardı Pinterest


Kendi güzellik ya da moda markalarını çıkaran ünlülerin sayısı hızla artıyor. Bu kervana son olarak 22 yaşındaki şarkıcı Ariana Grande de katıldı.

Kendi imzasını taşıyan yeni parfümü "Ari" için kamera karşısına geçen Grande, klip tarzında kısa bir video çekti. Eski New York sokaklarında bir taksinin içinde şarkı söylerken gördüğümüz Grande videoda küçük köpeği Toulouse ile oynadı. Videoada taksici kendisi için Grande'nin şarkı söyler misin diye soruyor ve Grande en son şarkısı Focus'u söylemeye başlıyor. Gitmek istedikleri yere vardıklarında ise şarkıcı paparazziler fotoğraf çekmeden yeni parfümünden sıkıyor ve yola devam ediyorlar.

Parfümünün kendisi gibi seksi, eğlenceli ve tatlı olduğunu söyleyen Grande, "tatlı ve seksi kokunun bir arada olması zordur ama bu parfümde o karışımı oluşturduk ve kendi favori kokumun bir parçasını hayranlarıma vermeyi istiyorum" dedi.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X