Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Aşk 101 Oyuncuları Mayıs Sayımızda

Mayıs sayımızda Netflix'in üçüncü yerli projesi Aşk 101'in genç oyuncularını konuk ediyoruz.

Aşk 101 Oyuncuları Mayıs Sayımızda Aşk 101 Oyuncuları Mayıs Sayımızda Pinterest


 

Netflix’in üçüncü orijinal yerli projesi Aşk 101, 24 Nisan’da başladı. Merakla beklenen dizi, 90’lar Türkiyesi’nde geçen bir hikayeye sahip. Konu eğlenceli; okulun hayta ekibi, dışlanmış bir grup genç, okuldan atılmalarını engelleyen Burcu öğretmen ve basketbol koçu Kemal birbirlerine aşık olsun diye el ele veriyor. Amaç Burcu öğretmenin okulda çalışmaya devam etmesi. Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark ediyorlar. Böylece arkadaşlığı ve aşkı öğreniyor, kendileri olma cesaretini kazanıyorlar. Meriç Acemi’nin kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer oturuyor. Gülümsemeye çok ihtiyacımız olan günlerde imdadımıza yetişen Aşk 101’in gencecik ve bir o kadar da başarılı beş oyuncusunu takdimimizdir.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X