Atasay’dan Kadınları Mutlu Edecek İndirimler

Şıklığa, modernliğe, uygun fiyatlara ve tasarıma “Tak-Tık” diyen Atasay, Dünya Kadınlar Günü için seçili ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim yaptı.

Atasay’dan Kadınları Mutlu Edecek İndirimler Atasay’dan Kadınları Mutlu Edecek İndirimler  Pinterest


 

Her zevk ve bütçeye uygun, ulaşılabilir tasarımlarını “Tak-Tık” sloganıyla tüketicilerine ulaştıran Atasay’ın kampanyasında, tek taş pırlanta kolyeden küpeye; topaz yüzüklerden sonsuzluk bilekliklerine farklı tasarımlar mevcut. Kendini mutlu etmek ya da sevdiğine özel bir hediye vermek isteyen herkes, hayalleri süsleyen mücevherler içinden tarzını yansıtanı seçebilecek.
“Tak Sana Yakışanı” diyerek hayallerinden vazgeçmeyen kadınları her zaman destekleyen Atasay’ın özgün tasarımları, seçili ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim ve altı taksit imkânıyla, 8 Mart’a kadar tüm Atasay mağazalarında ve Atasay.com.tr adresinde sizi bekliyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X