Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Authentic Beauty Concept’ten Doğal İçeriklerle, Güçlü Saç Şekillendirme

Doğal ve vegan içeriklerle yaratılan premium saç ürünleri ile dikkat çeken AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, saf olduğu kadar da etkili bir seri yarattı.

Authentic Beauty Concept’ten Doğal İçeriklerle, Güçlü Saç Şekillendirme Authentic Beauty Concept’ten Doğal İçeriklerle, Güçlü Saç Şekillendirme Pinterest


 

Özenle seçilmiş içeriklerle üretilen; silikon, sülfat, mineral yağlar, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen ürünlerle saç şekillendiricilerde doğaya dönüş trendi başladı. AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT saç şekillendirme serisi; uzun süreli, güçlü performans sunarken saf, pudramsı ve yumuşak kokusu ile de büyülüyor. Kuaförler de hizmette yepyeni bir standart ile tanışıyor.
 

FLAWLESS PRIMER
Fön makinesinin etkilerine karşı koruma sağlayan fön öncesi sıvı mist FLAWLESS PRIMER, tüm saç modelleri için mükemmel taban oluşturuyor. Pürüzsüz bir yüzey için ağırlaştırmayan bir bakımla birlikte hafif bir kontrol edilebilirlik veriyor. Hindistan cevizi yağı ve jojoba yağı da kontrol edilebilirliği ve uzun süreli bakım etkisini destekliyor. Silikon, PVP/VA içermeyen ürün, bunun yerine biyolojik olarak parçalanabilir patates nişastası içeriyor.
 
AMPLIFY MOUSSE
Dolgunluk ve hacmi artıran, ağırlaştırmayan, orta tutuculukta bir köpük olan AMPLIFY MOUSSE, kontrol edilebilirliği ve doğal saç hissini kaybettirmeden saça hafif bir tutuculuk kazandırıyor. Aynı zamanda saçları fön makinesinin yaratacağı hasara karşı koruyor. Hindistan cevizi yağı ve jojoba yağı, kontrol edilebilirliği ve uzun süreli bakım etkisini destekliyor. Ürün, geleneksel yapay tabaka oluşturucu polimerler ve silikonlar içermiyor.  
 
SHAPING CREAM
AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’in orta seviye tutuculuğa sahip şekillendirici kremi SHAPING CREAM, doğal dokuları ön plana çıkarıp canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. Şekil verilebilir, esnek tutuculuk sağlıyor ve doğal saç yapısını ağırlaştırmadan vurguluyor. Yapay mumlar içermeyen ürün, doğal balmumu, shea yağı ve ECOCERT® yumuşatıcı içeriklerden oluşuyor.
 
GRITTY WAX PASTE
Şekillendirici mum macunu GRITTY WAX PASTE; güçlü tutuculuk, uzun süreli kontrol, kuru doku efekti ve hafifçe dağınık, yarı mat bir görünüm yaratıyor. Şekli ve ayrımları destekleyen ürün, salaş bir görünüm için doğal bir mineral olan kaolin içeriyor. Ayrıca balmumu, Hintyağı, carnabua mumu ve yumuşatıcı olarak ECOCERT® yumuşatıcı içeriklerden oluşuyor. Ürünün içeriğinde microcrystalline mumu, petrolatum, silikon ya da parafin yağı gibi yapay mumlar bulunmuyor.
 

SOLID POMADE
Orta seviye tutuculukta görünümler için katı ama esnek bir pomat olan SOLID POMADE, şekil verilebilir bir doku ve saçlarda esnek kontrol sağlayarak verilen stili koruyor. Emülsifiye edici maddelerin ve gliserinin özel bir kombinasyonu olan orta tutuculukta bir pomat olarak, hafif parlak sonlandırmalar için ideal. Ayrıca yapay mumlar ve yapay renklendiriciler de içermiyor.
 
DRY SHAMPOO
Stilleri yenileyerek, kuru şekilde yıkanmış saçlara tutuculuk kazandıran DRY SHAMPOO, hafif kontrol ile saçlara şekil verilebilirlik sağlıyor. Dolgunluk verici toz sprey; doğal, biyolojik olarak çözünebilir pirinç nişastası ile formüle edilirken, ürün silikon ve paraben de içermiyor.
 
GLOW TOUCH
Parlaklık sağlayan sprey mist GLOW TOUCH, ince sprey dağılımı ile saçlara yapay görünmeyen, doğal bir parlaklık veriyor, cansız ve mat saçları canlandırıyor. Silikon içermeyen ürün, pürüzsüz ve yumuşak bir sonlandırma gerçekleştiriyor.
 
WORKING HAIRSPRAY
Esnek tutuculuğa sahip süper ince aerosol saç spreyi WORKING HAIRSPRAY, doğal görünüm için hızlı kuruyan formülü ile şekillendirmede kolaylık sağlıyor ve neme karşı korumaya yardımcı oluyor. Tamamlayıcı tabaka oluşturucular ve ECOCERT® yumuşatıcı, doğal ve esnek stil kontrolü gerçekleştiriyor. Ürün, silikon ve paraben içermiyor.
 

STRONG HOLD HAIRSPRAY
AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’in süper ince aerosol saç spreyi STRONG HOLD HAIRSPRAY, güçlü bir tutuculuk ve uzun süreli kontrol sağlıyor, hızlı kuruyor ve fırçayla saçtan kolayca atılıyor. Tabaka oluşturan özel içerikler ile ince sprey sisteminin birleşimi, görünmez ve uzun süreli sabitleyicilik sağlıyor. Ürün, silikon ve paraben içermiyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X