Balenciaga Sanal Dünyaya Katılıyor

Balenciaga dijital dünyaya adanmış yeni bir projeye hazırlanıyor.

Balenciaga Sanal Dünyaya Katılıyor Balenciaga Sanal Dünyaya Katılıyor  Pinterest


 

Moda dünyasında yaptığı yenilikçi adımlarla dikkatimizi çeken Balenciaga, metaverse’e katılacağının sinyallerini verdi. Markanın CEO’su Cédric Charbit katıldığı bir etkinlikte markanın sanal alana adanmış yeni bir projesinin olduğunu duyurdu. Balenciaga’nın dijital ve sanal olan her şeye odaklanmasını göz önüne aldığımızda bu haberin çok büyük bir sürpriz olmadığını söyleyebiliriz. Örnek olarak ise Balenciaga’nın Sonbahar-Kış 2021-22 koleksiyonunda kendi video oyununu yaratması ve bir modelin 44 klonuyla tüm koleksiyonu sergilemesini verebiliriz.

Metaverse ve sanal gerçekliğin tüketicilerin alışveriş yapma şeklini değiştireceğini vurgulayan Charbit, planladıkları projenin detaylarını çok fazla açığa çıkarmazken; Balenciaga'nın dijital dünyada moda dünyasındaki başarısını yakalayabileyecek olup olmadığı merak konusu.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X