Basının Önemli İsimleri #EmaarLove Partisinde Buluştu

Emaar Square Mall’da düzenlenen partide sosyal medya ve basından birçok isim bir araya geldi.

Basının Önemli İsimleri #EmaarLove Partisinde Buluştu Basının Önemli İsimleri #EmaarLove Partisinde Buluştu  Pinterest


Türkiye'den ve dünyadan ziyaretçilere sıra dışı bir deneyim yaşatan alışveriş, eğlence ve gastronomi destinasyonu Emaar Square Mall’da düzenlenen partide sosyal medya ve basından birçok isim bir araya geldi.

Eğlence ve keyifli alışverişin merkezi Emaar Square Mall’un meydan katında Louis Vuitton ve Hermes gibi markaların arasında yer alan Art Center’da gerçekleşen sokak stili temalı, #emaarlove şehre dönüş partisinde sosyal medya, sinema ve moda basınının önde gelen isimleri bir araya gelerek doyasıya eğlendiler.

 
Açık alanda kaykay performansının gerçekleştiği partide, alandaki Lotus yarış otomobili, izleyenlerin ziyaretine açıldı. İkramların Emaar bünyesinde yeni açılan lüks segment otel Address Istanbul’un dünya mutfağı özel mönüsüyle geceye zetten kattığı  yapıldığı partiye 300’ün üzerinde isim katıldı. Partiye katılanlar arasında, Özge Ulusoy, İrem Helvacıoğlu, Sitare Akbaş, Sahra Şaş, Elçin Afacan, Gökhan Keser, Tuan Tunalı gibi isimler yanında birçok influencer, moda basınının önemli isimleri ve İstanbul’un önemli kanaat önderleri yer aldı.
 
DJ Canan Soylu’nun hareketli listesiyle gece boyu dans eden topluluğa, kaykay takımı sundukları performansla heyecanlı anlar yaşattı. Streetstyle yani “sokak tarzı” konseptli parti için Art Center alanının iç duvarları graffiti sanatçılarının işleriyle bezenirken, çağdaş sanata dair isimlerin eserleriyle katılanlar müzik, sanat ve eğlencede doyuma ulaştı.
 
Emaar Square Mall’un yeni sezonda planladığı projelerden ilki olan Streetstyle Party, yıl boyu gözlerin Emaar’da olacağının sinyallerini verdi…


Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X