Beyoncé'nin CFDA Moda Ödülleri'nde Yaptığı Duygusal Konuşması

Beyoncé'nin CFDA Moda Ödülleri'nde Yaptığı Duygusal Konuşması Beyoncé'nin CFDA Moda Ödülleri'nde Yaptığı Duygusal Konuşması Pinterest


 

CFDA Moda Ödülleri'nin bu seneki Moda İkonu Ödülü'nün sahibi Beyoncé oldu. Törene Givenchy'nin ışıltılı siyah takım elbisesi ile katılan Beyoncé, kıyafetini siyah şapkası ile kombinledi. Gecede ödülü almak için sahneye çıkan başarılı şarkıcının yaptığı konuşma ise herkesi duygulandırdı.

Beyoncé konuşmasında ise şu sözleri söyledi:

"Moda, her zaman hayatımın bir parçası oldu. Doğduğum andan itibaren üzerimde etkisini gösterdi. Bir çoğunuz bilmiyordur ama büyükannem terziydi. Büyükannem ve büyükbabamın çok paraları yoktu ve annemin Katolik okulunun ücretlerini ödeyebilecek maddi durumları yoktu. Bu nedenle büyükannem, rahip ve rahibeler için kıyafetler dikti. Annemin eğitimi için okulun öğrencilerine üniformalar hazırladı. Büyükannem daha sonra bu yeteneğini, anneme hediye etti ve nasıl dikim yapılacağını öğretti.
 
Destiny’s Child grubunda başladığımızda ünlü markalar dört siyah, şehir dışında büyümüş ve kıvırcık saçlı kızlara elbise dikmek istemiyordu ve bizim de bu markaların kostümlerini alacak gücümüz yoktu. Annem New York’taki ünlü markaların mağazalarından geri çevriliyordu. Fakat büyükannem gibi annem de çocuğunun hayallerine kavuşmasını sağlamak için bütün yeteneğini ve yaratacılığını kullandı. Annem ve amcam Johnny, ilk sahne kostümlerimizi tasarladı ve yüzlerce kristalden oluşan elbiselerimizin her detayını elleri ile dikti. Ben bu kostümleri sahnede giydiğim zaman Khaleesi gibi hissettim. Üzerimde adeta zırhtan oluşan bir kostüm var gibiydi. Bu kostüm benim için birçok ünlü markanın kostümünden daha anlamlıydı.

Anneme, amcama ve büyükanneme çok teşekkür ederim. Manevi varlığın, giyilen kıyafetten ve fiziksel güzellikten daha önemli olduğunu bana gösterdiğiniz için size teşekkür ederim. Nasıl risk alınması, çok çalışılması ve hayatı kendi kurallarıma göre nasıl yaşamam gerektiğini bana gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim."
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X