Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Bir Şişe Gün Batımı

Louis Vuitton, California Dream ile radarımızda.

Bir Şişe Gün Batımı Bir Şişe Gün Batımı  Pinterest


 

Les Colognes serisine yeni bir kokuyu daha ekleyen ünlü modaevi, parfüm denildiğinde akla ilk gelen yer, Fransız kasabası Grasse'ta doğan ve aile mesleğini sürdüren ünlü parfümör Jacques Cavallier Belletrud'un sihrini bir kere daha konuşturduğu California Dream ile karşımızda. Bir gün batımının nasıl kokuya dönüşebileceğinin kanıtı niteliğinde olan koku, çarpıcı ve etkili.
Mandarinin narin özlerini tonik tazeliğinde yakalayan ve yatıştırıcı misk notalarıyla harmanlanan kokunun çıkış noktası, serinliği saracak bir sıcaklık yaratabilme hissiyatı. Kokunun, gün batımlarındaki gökyüzünün birbirinden farklı şekillere girmesinden ilham alınarak yaratılıldığını vurgulayan parfümör, doğadan gelen şiirselliği yansıtmayı hedeflediğini belirtiyor.
Parfümün şişe ve kutusu ise, görsel tasarımcı Alex Israel tarafından, yine sanatçıya ait ‘’Sky Backdrop’’ isimli çalışmadan esinlenerek tasarlandı.


Yazı: Selin Çatay 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X