Blake Lively, Eşi Ryan Rynolds'un Doğum Gününde İntikamını Aldı

Blake Lively, Eşi Ryan Rynolds'un Doğum Gününde İntikamını Aldı Blake Lively, Eşi Ryan Rynolds'un Doğum Gününde İntikamını Aldı Pinterest


 

Bugün Blake Lively, ailedeki tek komedyenin eşi Ryan Raynolds olmadığını bize kanıtladı!

Dün 41 yaşına giren Deadpool'un başrol oyuncusu Ryan Reynolds komik bir tweetle duygularını anlattı.

 
"Çocuklarım doğum günüm için bu sabah bana sürpriz yapmayı denedi. Ben onların geldiğini duydum ve başka bir yerde yeni bir hayata başlamak için kaçtım." Ebeveynlik hakkında komik tweetler atmak konusunda oldukça başarılı olan Ryan Reynolds için eşi Blake Lively geçen hafta esprili bir şekilde; "Şanslıyım ki bir buçuk yıl önce Twitter şifremi kaybettim ve bunları görmüyorum. Herkes bana bu tweetler hakkında soru soruyor ancak hiçbir fikrim yok. O çok komik ancak terapiye ihtiyacı var." cevabını verdi.

Biz Ryan'ın attığı tweet'e gülerken Blake Lively'de eşinin doğum gününü Instagram paylaşımıyla kutladı.
Lively'nin Instagram'daki paylaşımda Ryan Gosling'in olduğu ve çok az kısımda eşi Ryan Reynolds'ın göründüğü fotoğrafa; "Doğum günün kutlu olsun, bebeğim." açıklaması yaptı.
 
 

Happy Birthday, baby.

A post shared by Blake Lively (@blakelively) onBu da bize Ryan'ın Ağustos ayında doğan eşi Blake Lively'nin doğum günü için Instagramdan paylaştığı fotoğrafı anımsattı işte o fotoğraf..
 
 

Happy Birthday to my amazing wife.

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X