Bond No.9 Nolita ile Yazın Enerjisi Teninizde

New York'un ihtişamlı ruhunu parfümlerine yansıtan Bond No. 9, Nolita kokusu ile feminen bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Bond No.9 Nolita ile Yazın Enerjisi Teninizde Bond No.9 Nolita ile Yazın Enerjisi Teninizde Pinterest


 

Yazın parlak enerjisini yayan Nolita, hipnotize edici özleriyle lüks bir parfüm deneyimi yaşatıyor.
Yenilikçi parfümleri ve dikkat çekici şişe tasarımlarıyla koku dünyasında özel bir yere sahip Bond No 9, Nolita ile şehirli kadına güç ve çekiciliği vaadediyor. Nolita, adını New York’daki “Küçük İtalya” olarak adlandırılan mahalleden alıyor. Kuzeyinde Houston Caddesi, doğusunda Bowery, güneyinde Broome Caddesi ve batısında Lafayette Caddesi olan bölgeden. Mahallenin en önemli noktalarının başında New Museum geliyor.
Kırmızı kapaklı, beyaz renkli şişe, metalik altın tonuyla çizili kırmızı, turuncu ve sıcak pembe tonlarından oluşan dudak formlarıyla süslü. Parfümün açılış notası beklenmeyen bir mandalina ile eşleşiyor. Sonrasında feminen, klasik frezya ciltte sıcak bir tat bırakıyor. Kalbinde; romantik, büyüleyici zambak ile harmanlanmış baş döndürücü, tropikal yasemin var. Alt notalarında; kehribar, misk ve sandal ağacının kokusu sofistike bir imza bırakıyor.
 
Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen İstinyepark, Beymen Panora, Beymen Vadi, Beymen Hilltown, Beymen Armada, Beymen Antalya, Beymen Gaziantep, Harvey Nichols Kanyon, Galeries Lafayette
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X