Britney Gelecek Planlarını Güncelliyor

Babasının 13 yıllık vasiliğinin sona ermesinin ardından Britney Spears, yeniden anne olmayı düşündüğünü söyledi.

Britney Gelecek Planlarını Güncelliyor Britney Gelecek Planlarını Güncelliyor  Pinterest


 

Geleceğe umutla bakan tek biz değiliz! Babasının 13 yıllık vasiliğinin sona ermesinin ardından Britney Instagram’ında tekrar çocuk sahibi olmak istediğine dair bir gönderi paylaştı. Geçtiğimiz aylarda Sam Asghari ile nişanlanan Britney, Haziran ayında uzun yıllardan sonra konservatörleri hakkında konuştuğunda yeniden bebek sahibi olmayı istediğini ancak konservatörlerinin bu kararı vermesini engellediğini söylemişti. Spears mahkeme kararıyla artık serbest olduğu için kişisel hayatı hakkında önemli kararlar alabiliyor. Ancak belirtmekte fayda var konservatörleri ile arasında çözülmesi gereken yasal meseleler hala var. 8 Aralık ve 19 Ocak’ta yapılacak duruşmalar sonucunda Birtney'in yeniden babasıyla karşı karşıya kalması gibi sorunlar tekrar gün yüzüne çıkabilir. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X