Britney Spears 3. Kez Anne Oluyor

Britney Spears 3. Kez Anne Oluyor Britney Spears 3. Kez Anne Oluyor Pinterest


Britney Spears, uzun zamandır birlikte olduğu nişanlısı Sam Asgari ile ilk bebeklerini beklediklerini duyurdu!
Bu müjdeli haberi Instagram paylaşımıyla veren Spears, yalnızca yemek yüzünden şiştiğini düşündüğü karnının aslında bebek yüzünden olduğunu anlattı.

2004'te evlenip 2007'de boşandığı ikinci eşi Kevin Federline'dan iki çocuğu olan Britney Spears, 2016 yılında piyasaya sürülen şarkısı 'Slumber Party'in klibinde tanıştığı ve o zamandan beri birlikte olduğu Sam Asghari ile geçen yıl nişanlanmıştı. Uzun zamandır çocuk sahibi olmak isteyen çift, 13 yıl boyunca Spears'ın yasal vasiliğini yapan babasının izin vermemesi sebebiyle engelleniyordu. 

Britney Spears, geçen yıl Kasım ayında yıllardır verdiği vasilik yasal mücadelesini kazanmış, babasının istismara dönüşen vasiliğinden kurtularak yeni ve özgür hayatına başlamıştı. 

Geçmişteki hamilelikleri esnasında geçirdiği depresyonu, "Zor çünkü hamileyken perinatal depresyon geçirdim... Kesinlikle korkunç olduğunu söylemeliyim... O zamanlar kadınlar bundan bahsetmezdi, bazı insanlar içinde bir bebek varken bir kadın böyle şikayet ederse tehlikeli olduğunu düşünürdü... ama şimdi kadınlar her gün bunun hakkında konuşuyorlar..." sözleriyle anlatan Spears, bu sefer sağlığına odaklanarak geçireceği hamileliği boyunca yoga yapacağını duyurdu.

Asghari ise bu güzel haber ile ilgili açıklamayı kendi Instagram hesabından yaptı. "Babalık her zaman dört gözle beklediğim ve hafife almadığım bir şey. Bu yapacağım en önemli iş!" ifadelerini kullanan Asghari'nin uzun zamandır baba olmak istediği biliniyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X