Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Bu Yazın En Trend Gözlüğü

Yazın son günlerinde, dikdörtgen formlu gözlüklere şans vermeye ne dersiniz?

Bu Yazın En Trend Gözlüğü Bu Yazın En Trend Gözlüğü  Pinterest

 

 

Kendall Jenner, trendleri benimsemeyi ve stiliyle buluşturmayı çok seviyor. 23 yaşındaki model, her an karşımıza daha önce cesaret edilememiş bir renge bürünerek ya da iddialı elbise giyerek çıkabilir. Ancak kendisinin son günlerde kullanmayı en çok sevdiği şey, Carolina Lemke’nin dikdörtgen çerçeveli güneş gözlüğü.  Gittikçe küçülen güneş gözlükleri, birkaç yıldır trend olsa da; şimdi dikdörtgen şeklindeki modeller artık daha revaçta. Küçük güneş gözlükleri her ne kadar havalı ve nostaljik görünse de; bu dikdörtgen modeller rahatlıkları ile ön plana çıkıyor. Öyle ki, şık bir seçim yaparak dilerseniz sokak stilinizde dilerseniz de sahillerde tercih edebilirsiniz.Carolina Lemke'nin bu güneş gözlüğünü tek tercih eden kişi, Kendall Jenner değil. Dikdörtgen gözlüklerin keyfine varan ünlülerden biri de beyaz ceketi, taytı ve Chanel terlikleriyle karşımıza çıkan Shay Mitchell.

Hazırlayan: Yasin Buğra LEVENT 
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X