Bulgari 2022’yi Tutku ve Sevinçle Karşılıyor

Bulgari 2022’yi Tutku ve Sevinçle Karşılıyor Bulgari 2022’yi Tutku ve Sevinçle Karşılıyor Pinterest


Muhteşem havai fişekler gecenin ışığında parlıyor, kırmızı fenerler Çin Yeni Yılı'nın şenlikli atmosferini aydınlatıyor ve iyi şans anlamına gelen Çinli karakter Fu - şans ve bereket getirmek için evlerin kapılarına ve pencerelerine yapıştırılıyor. Bulgari 2022 Çin Yeni Yılı’nda mutluluk ve neşe yaymak için marka elçileri Shu Qi, Tong Liya, Yang Yang ve Vicky Chen’nin coşkulu dileklerini bir kez daha muhteşem kreasyonlara dönüştürdü.

 

Bulgari Çin Yeni Yılı’nı Kutluyor

Yeni yıl için beklentiler ve tutkuyla dolu Shu Qi, Çin Karakteri Fu’yu temsil ediyor.  Çin Yeni Yılı'na özel yeni Serpenti Viper Kolyesi, güçlü yılan motifiyle iyi şans ve ışıltılı bir dokunuş getirirken, yeni Serpenti Mücevher Kutusu Çantası ve Serpenti Seduttori Saati, şenlikli kırmızı ışıklarla yeni maceralar yaşatmaya davet ediyor.

 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X