Cara Delevingne'dan Kırmızı Ruj Kampanyasına Destek

Cara Delevingne'dan Kırmızı Ruj Kampanyasına Destek Cara Delevingne'dan Kırmızı Ruj Kampanyasına Destek Pinterest


 

Cara Delevingne, en eğlenceli fotoğrafını geçtiğimiz günlerde Instagram hesabında paylaştı. Kırmızı ruj ile dudak etrafını, burnunu ve yanaklarını boyayıp alnına kalp çizen Cara, bu fotoğrafını farkındalık yaratmak için paylaştı.

Bulaşma testinin önemine dikkat çekilerek, rahim ağzı kanserine farkındalık yaratılmak için başlatılan kırmızı ruj kampanyası ile kadının simgelerinden biri olan kırmızı ruj dudağa bulaştırıp fotoğraf ve video çekiliyor. Çekilen fotoğraf ve videolarla da, kampanyaya olan desteğin büyümesi ve dünya çapına yayılması için başka kişilere meydan okunuyor. Yayınlanan fotoğraf ve videolarda ise bulaştırma anlamı olan İngilizce "smear" kelimesinin geçtiği #SmearForSmear hashtag'i kullanılıyor. 

Cara Delevingne de paylaştığı bu fotoğraf ile kampanyaya destek vermesi için fotoğrafta kız kardeşi Poppy ve Chloe, arkadaşları Kendall Jenner, Suki Waterhouse ve Georgia May Jagger'ı etiketleyerek meydan okudu. Bakalım Cara'dan sonra hangi ünlü isimler kampanyaya destek için fotoğraf veya videolarını paylaşacak? 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X