ÇEŞME BAZLAMA KAHVALTI ŞİMDİ ANADOLU YAKASI ŞAŞKINBAKKAL’DA!

Nişantaşı’nda Çeşme havasını estiren Çeşme Bazlama Kahvaltı’nın İstanbul’daki ikinci adresi Anadolu Yakası’nda Şaşkınbakkal oldu.

ÇEŞME BAZLAMA KAHVALTI ŞİMDİ ANADOLU YAKASI ŞAŞKINBAKKAL’DA! ÇEŞME BAZLAMA KAHVALTI ŞİMDİ ANADOLU YAKASI ŞAŞKINBAKKAL’DA! Pinterest


Yaz sezonunda Alaçatı ve Ayayorgi’de de bazlama severlerin uğrak yeri olan Çeşme Bazlama Kahvaltı, sevenlerine müjdeyi 6 Kasım’da, İstanbul Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da açtığı ikinci lokasyon ile duyurdu.
Çeşme’nin en güzel tatlarını bir araya getiren Çeşme Bazlama Kahvaltı, birbirinden lezzetli bazlamaları, çeşit çeşit peynirleri, kurucusu Nurten Annenin meşhur el yapımı reçelleri ve pişileri ile güne tatlı bir başlangıç yapmak isteyenleri, haftanın her günü saat 09.00 ve 17.00 arasında Şaşkınbakkal’daki yeni adresine davet ediyor.
Çeşme Bazlama Kahvaltı, Alaçatı’nın serpme kahvaltısını özleyenler için keyifli bir güne başlangıç durağı olmaya devam ediyor. Çeşme Bazlama Kahvaltı’da sınırsız serpme kahvaltı kişi başı 100TL’den sunuluyor. Üstelik sadece Şaşkınbakkal Şubesi’ne özel haftasonu rezervasyonla misafirlerini ağırlıyor!
İstanbul’un yoğun akışından biraz uzaklaşmak ve şehrin göbeğinde Çeşme atmosferini yaşamak isteyen herkesi; Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal şubesine bekliyor!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X