Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Charlotte Olympia ve Agent Provocateur İşbirliği

Charlotte Olympia ve Agent Provocateur İşbirliği Charlotte Olympia ve Agent Provocateur İşbirliği Pinterest


 

Renkli ve eğlenceli ayakkabı tasarımları tanınan Charlotte Olympia, Agent Provocateur markası ile işbirliği yaparak ilk iç çamaşırı koleksiyonunu hazırladı. Yapılan işbirliği koleksiyonunda, Charlotte Olympia markasının ilginç ve farklı tasarımları hemen kendini belli ediyor. Üç iç çamaşırı seti ve üç ayakkabı modelinin olduğu koleksiyonda, eski Hollywood modasının etkisi var. İç çamaşırlarında özellikle kedi motifleri, leopar ve örümcek desenleri dikkat çekiyor. Koleksiyon fotoğraflarında ise tasarımcı Charlotte Dellal'ın "Fransız cazibe ve feminen şehvet" olarak ifade ettiği model Julia Restoin-Roitfeld yer alıyor. 

Koleksiyon 18 Ocak günü Agent Provocateur ve Charlotte Olympia yurtdışı mağazalarında satışı başlayacak. Online olarak da 95 Euro'dan başlayan fiyatlarla Net-A-Porter sitesinden satışa sunulacak.

Charlotte Olympia markası, daha önce 2012 yılında yine İngiliz iç çamaşırı markası Agent Provocateur ile işbirliği yaparak iki ayakkabı modeli tasarlamıştı. 


 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X