Christian Breton Cellular Eye Lift: Göz Bölgesinde Onarım, Sıkılaşma ve Nem

Eşsiz ve aktif içerikleri ile narin göz çevresine etkili bir bakım sunan krem tüm göz bölgesinde oluşan yaşlanma belirtileri ile mücadele ediyor.

Christian Breton Cellular Eye Lift: Göz Bölgesinde Onarım, Sıkılaşma ve Nem Christian Breton Cellular Eye Lift: Göz Bölgesinde Onarım, Sıkılaşma ve Nem Pinterest


 

Hyalüronik Asit, Shea Butter, Alpha-Bisabolol ve Allantoin birleşimden oluşan güçlü formüle sahip bu krem; komple göz bölgesinde her türlü yaşlanma belirtisini gidermeye, cildi onarmaya, sıkılaştırmaya ve kusursuzca nemledirmeye yardımcı oluyor.
Aktif içerikleri sayesinde göz çevresinde yeni hücre oluşumunu destekleyerek, cildin daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.
İçerdiği Vitamin E sayesinde ise cilt elastikiyetini arttırıyor, cildi yaşlanmaya ve serbest radikal hasarına karşı koruma altına alıyor.
·     Göz çevresinde derinlemesine nemlendirme sağlar
·     Yaşlanma ile beraber yavaşlayan hücresel aktiviteleri harekete geçirir
·     Göz kontürünü şekillendirmeye yardımcı olur.
·     Gece kullanımında uyku boyunca cildi onarma ve yenileme için çalışır.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X