Dakota Johnson’un Romantik Saç Dönüşümü

At kuyruğunu çok seviyor ama geçmiş yılların trendi olduğunu düşündüğünüz için kullanamıyor musunuz? Bir daha düşünün derim!

Dakota Johnson’un Romantik Saç Dönüşümü Dakota Johnson’un Romantik Saç Dönüşümü  Pinterest


 

At kuyruğuna yakın plandan baktığımızda takacağınız tokalarla, saç bantlarıyla ve çok daha fazla aksesuarla özelleştirilebilir olduğunu göz önüne alabiliriz. Yine de at kuyruğundan şüpheleniyor ve aksesuarlarla kişiselleştirilebileceğini düşünmüyorsanız odağınızı Dakota Johnson’a çevirin!


Görsel: @marktownsend1 

Dakota Johnson’un yeni filmi The Lost Daughter’ın prömiyerinde yıldız oyuncunun peri masalını aratmayan at kuyruğu şeklindeki saç örgüsü, bu trendi hepimizin günlük hayata uygulaması gerektiğini gösterdi. En az saçı kadar övmemiz gereken kirpiklerin öne çıktığı göz makyajı, sonbahara uygun kabarık kadife kollu elbise ile tamamlanarak moda müdavimlerinden tam puan almayı başardı.

Dakota’nın bu muhteşem gecede saçını yapan Mark Townsend, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda ünlü oyuncunun saçını yakından inceleme fırsatı bulmamızı sağlıyor. Örgü kullanılarak hafif kabarık bırakılan saç, kabarık görünümünü uzun süre korusun diye kuru şampuan kullanılmış. Kuru şampuanın yanı sıra saç serumu ve saç kremleriyle saçınıza destek olabilir, Johnson gibi romantik bir hava katmak için saçınızın önünden birkaç tutam serbest bırakabilirsiniz.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X