David Beckham'a Ailesinden Destek

David Beckham'a Ailesinden Destek David Beckham'a Ailesinden Destek Pinterest


Birlikte futbol oynayan, lunaparka giden ve her zaman birlikte vakit geçiren bir aileden bahsediyorsanız o Beckham ailesi olabilir. Birlikte vakit geçirmekten büyük zevk alan Beckham ailesi en son futbol maçında göründü.

Beckham Ailesi Disneyland'da

İngiltere Manchester'da gerçekleşen çocuklar için UNICEF yardım maçına oyuncu olarak davet edilen David Beckham, maça ailesi ile birlikte katıldı. Victoria Beckham'ın katılamadığı maça çiftin oğulları 16 yaşındaki Brooklyn, 13 yaşındaki Romeo, 10 yaşındaki Cruz ve 4 yaşındaki kızı Harper babasına destek vermek için katıldı. Ayrıca David Beckham'la birlikte oğlu Brooklyn de futbol maçında oyuncu olarak oynadı. Sırtında "Beckham" yazan formaları giyen Beckham ailesi, Hollywood dünyasında sıkı aile bağları olan aileler arasında ilk sıralarda yerlerini almayı başarıyor.


 


Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X