David Beckham'ın Dövmeleri

David Beckham'ın Dövmeleri David Beckham'ın Dövmeleri Pinterest


 

David Beckham, geçtiğimiz günlerde en seksi erkek seçildi. Ancak Victoria Beckham'ın eşi ve dört çocuk babası David Beckham, en seksi erkek olmasının dışında dövmeleri ile de ünlüler arasında en seksi babalardan biri sayılır. Vücuduna sık sık dövme yaptıran Beckham'ın bu dövmelerinin ise ayrı ayrı anlamları var.


Beckham'ın serçe parmağındaki "99" dövmesinin anlamı, eşi Victoria Beckham ile evlilik yılı olan 1999'un 99'u. Ayrıca "99" dövmesinin diğer bir anlamı ise en büyük oğlu olan Brooklyn'in doğum tarihi. 


David Beckham, oğlu Brooklyn'i çağırdığı isim olan "Buster" dövmesini Ağustos ayında boynuna yaptırmıştı. Beckham, Brooklyn doğduğundan itibaren ona "Buster" diye seslendiğini söylüyor.


Beckham'ın boynundaki diğer dövme ise kızı Harper'ın ismi ve ona seslendiği isim olan "Pretty Lady". Ayrıca David Beckham'ın diğer oğulları Romeo ve Cruz'un isimleri de sırtında yer alan meleğin altında ve üstünde yazıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X