Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Doğanın Güzellikleri İçinde Selin Ecer Tasarım Atölyesi

Doğanın sunduğu doğal kaynakların ve güzelliklerin enerjisi ile ilham alan Selin Ecer özgün tasarımlarla dolu Takı atölyesi ile karşımıza çıkıyor.

Doğanın Güzellikleri İçinde Selin Ecer Tasarım Atölyesi Doğanın Güzellikleri İçinde Selin Ecer Tasarım Atölyesi  Pinterest


 

Her bir takı için verilen emek, ayrı bir serüven. Saatler, günler hatta haftalar süren, zorlu tasarım süreçleri. İşinin ustası, ehli ellerin mahareti ile ortaya çıkan, göz alıcı takılar. Doğadan çıkan rengarenk doğal taşlar, denizden ilham alınarak tasarlanan Mercan figürleri, kadınlığı, aşkı, enerjiyi sembolize eden parçalar gümüşlere dökülerek hayat buluyor Selin Ecer’in masasında.Çeşitli renkler, formlar, biçimler çizim yaptığı kağıtlarda doğuyor ve üretim süreçlerinden sonra tek tek hayata geçiyor.Doğanın kalbinde yapılan bu çalışmalar ruhunuzu okşarken, sizi de tasarım rüyasının içine alıyor. Bir ürünün tamamlanıncaya kadar olan aşamalarını birebir görmenizi sağlayan bu ortam sizi de aydınlatıyor ve ufkunuzu genişletiyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X