Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Doritos Latin Amerika Ateşi Kasıp Kavurdu

Doritos, Hot Battle kampanyası sonunda seçilen yeni lezzeti Hot Salsa’nın kalıcı olarak raflara girmesini eğlenceli bir parti ile kutladı.

Doritos Latin Amerika Ateşi Kasıp Kavurdu Doritos Latin Amerika Ateşi Kasıp Kavurdu Pinterest


 

Latin Amerika konsepti ile düzenlenen ve renkli görüntülere sahne olan parti, sanat ve eğlence dünyasından Bestemsu Özdemir, Şeyma Subaşı, Hazal Filiz Küçükköse, Itır Esen, Engin Öztürk, Enes Batur, Oğulcan Engin gibi popüler isimleri bir araya getirdi. Keyifli parti gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Geceye katılan isimler Latin Amerika konseptli ürünlerle bol bol fotoğraf çektirdi.
Eğlencenin vazgeçilmez atıştırmalık markası Doritos, dünyanın iki ucundan iki yeni lezzeti sevenlerine sunduğu Uzak Doğu acısı ve Latin Amerika Acısı arasındaki çekişmenin kazananı belli oldu. Tüketicilerin www.doritos.com.tr’den oylayarak sevdiği acıyı belirlediği yarışmada kazanan Güney Amerika acısı Salsa Sosu aromalı Doritos Hot Salsa oldu. Üstelik tüketiciler 20 adet Elektro Wind Easy Serisi Elektrikli Scooterdan birini kazanma şansı da yakaladı. Markanın kalıcı ürünleri arasına giren kazanan Latin Amerika acısı cips severlerin favori lezzeti olmaya aday.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X