Dua Lipa’nın Yeni Platformu: Service95

Dua Lipa uzun süredir üzerinde çalıştığı platformunu çıkarmaya hazırlanıyor.

Dua Lipa’nın Yeni Platformu: Service95 Dua Lipa’nın Yeni Platformu: Service95  Pinterest


Geçtiğimiz günlerde Selena’nın WonderMind adı verilen platformundan sonra yeni bir girişim haberi de Dua Lipa’dan geldi. Covid-19’un hayatımıza girdiği günden bu yana yeni bir ufka yelken açmayı düşünen Dua Lipa, Service95 adını verdiği yaşam platformunu duyurdu.

“Size bunu uzun zamandır anlatmak istiyordum ve artık hazır olduğuna göre, yıllardır dünyanın her yerinde keşfettiğim en sevdiğim şeylerden bazılarında size rehberlik etmeme umarım izin verirsiniz.” Cümleleriyle heyecanını Twitter hesabından paylaşan Dua, cümlelerine şu sözlerle devam etti: “Service95, az bilinen popüler noktalardan; gelecek vaat eden sanatçılara kadar her şeyi kapsayan ücretsiz bir haftalık bülten. Başka hiçbir yerde okuyamayacağınız ve göremeyeceğiniz hikayeler, düşünceler ve bilgiler sunacak olan Service95 için sabırsızlanıyorum!” Şarkıcının ünlü arkadaşlarını konuk ettiği bir podcast’i de içerecek olan Service95, ilk bültenini Ocak ayında yayınlamaya hazırlanıyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X