Dudaklarınız Cildinizden Önce Yaşlanabilir!

Dudaklarınız Cildinizden Önce Yaşlanabilir! Dudaklarınız Cildinizden Önce Yaşlanabilir! Pinterest


Dudaklarınıza da enerji, koruma ve hacim gerek

İçinde sadece bitkisel özler bulunan, vegan ve organik Lonjevite Lip Treat (Dudak Kremi), shea yağı, kandelilla mumu, hindistan cevizi yağı, yalancı iğde, nar çekirdeği gibi 8 botanik yağ içeriğiyle dudaklara gün boyu ihtiyaç duyduğu nemi vermek için çalışır.

 

Yaşlandıkça, vücudumuz doğal olarak daha az kolajen ve hyaluronik asit üretir ve bu da dudaklarımızda ciddi bir hacim azalmasına neden olur. Dudaklarda 18 yaşından itibaren yaşanan kolajen ve hyaluronik asit kaybı, zamanla belirgin şeklini, sınırlarını ve ayrıca nem tutma yeteneğini kaybettiği anlamına gelir. En yüksek dudak hacmine aslında sadece nemli tutup, iyi bakarak ulaşılabilir.

 

Antioksidan ve botanik yağlarla…

Dudak derisi yüzün ve vücudun diğer bölgelerinden daha incedir. Ter veya yağ bezleri içermez, bu nedenle dehidrasyon ve sönme gibi değişiklikleri daha kolay gösterir.

Aşırı güneşe maruz kalmak, yaşam tarzı seçimleri gibi ek faktörler de süreci büyük ölçüde hızlandırabilir, hatta sonunda dudaklarınız birer çizgiye dönüşebilir.

 


Lip Treat Fiyat: 90 TL

 

Dudakları korumak için yapılması gerekenler;

-Güneşe uzun süre korumasız maruz bırakmayın.

-Yüz 16 katman, dudaklar ise sadece 5 katmandan oluşur. Çok ince bir stratum corneum'a sahiptirler. Bu yüzden dudaklara nem desteği yapmak çok önemlidir.

-Dudaklarınızı sürekli yalamayın. Tükürükten gelen parçalayan asitler, tüm doğal nemi yok eder.

-Her gün en az üç defa veya daha sık doğal içerikli dudak balsamı kullanın.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X