Dünyaca Ünlü Sağlıklı Göz Makyaj Markası Eyeko Debenhams'ta

Dünyaca Ünlü Sağlıklı Göz Makyaj Markası Eyeko Debenhams'ta Dünyaca Ünlü Sağlıklı Göz Makyaj Markası Eyeko Debenhams'ta Pinterest


 

Dünya starları ve makyaj sanatçıları tarafından tercih edilen, İngiltere’nin ünlü güzellik uzmanı ve makyaj sanatçısı çifti Max ve Nina Leykind tarafından geliştirilen, Türkiye’de SELTEK Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen Eyeko artık Türkiye’de Cevahir AVM ve Mall of İstanbul’da bulunan Debenhams’larda da makyaj severlerle buluşuyor.
 
Marka yüzü ödüllü sunucu, yazar ve fotomodel Alexa Chung'ın Eye Do koleksiyonu ile dikkat çeken, dünya starları ve makyaj artistleri tarafından tercih edilen Eyeko, birbirinden farklı özelliklere sahip maskara, eyeliner, kaş maskarası, göz kalemi ve far seçenekleri ile göz makyajında devrim yaratıyor.

Paraben, SLS ve SLES içermeyen ürünleriyle sağlıklı göz makyajının vazgeçilmez markası olan Eyeko ürünleri şimdi İngiltere’nin önde gelen zincir mağazalarından Debenhams’ta.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksın��z.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X