Dyson’ın Havasında Aşk Var

Sevgililer Günün'nde aşkınızı hayatı kolaylaştıran Dyson ürünleriyle kutlayın.

Dyson’ın Havasında Aşk Var Dyson’ın Havasında Aşk Var Pinterest


 

Dyson; Sevgililer Günü’nü akıllı ısı kontrol teknolojisine sahip Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, Dyson Airwrap saç şekillendirici ve Dyson Corrale saç düzleştiriciyle kutlayarak sevdikleriniz için ideal bir hediye alternatifi sunuyor.

Dyson Dijital V9 Motoru tarafından güçlendirilen Dyson Supersonic saç kurutma makinesi ve Dyson Airwrap saç şekillendirici, aşırı ısı hasarı olmadan farklı saç stillerine ulaşmak için Dyson’ın benzersiz hava akımı teknolojisiyle tasarlandı. Dyson Supersonic saç kurutma makinesi h��zlı kurutma için Air Multiplier teknolojisini kullanırken; Dyson Airwrap saç şekillendirici, doğal dalgalara ve buklelere ulaşmak için Coanda etkisi adı verilen aerodinamik bir olgu kullanıyor. Dyson’ın en yeni saç ürünü Dyson Corrale saç düzleştiriciyse sunduğu kontrolle ısıya gerekliliği azaltarak, öncü esnek bakır plaka teknolojisi sayesinde saçın zarar görmesini önleyerek saçta oluşabilecek hasarı en aza indiriyor. Sevgililer Günü’yle havadaki sıcaklık artarken Dyson saça uygulanacak ısıyı azaltıyor. 

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi 

Farklı saç tipleri için tasarlanan Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, hızlı ancak odaklanmış bir hava akımı kullanıyor. Ergonomik yapısıyla elde tutarken kullanım kolaylığı ve denge sağlıyor. Geleneksel saç kurutma makinelerine göre daha sessiz çalışıyor ve akıllı ısı kontrolü teknolojisiyle saçı aşırı ısı hasarından koruyor. Dyson'ın patentli Air Multiplier teknoloji, ısıya olan bağımlılığı azaltırken hızlı kurutma ve şekillendirme yeteneği sunuyor. Dyson Supersonic saç kurutma makinesi Sevgililer Günü için ideal bir hediye seçeneği oluyor. 

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, geleneksel saç kurutma makinelerinin aksine, verilen ısıyı düzenlemek için hava sıcaklığını saniyede 40 kez ölçüyor. Bu da, aşırı ısı hasarını önleyerek saçın doğal parlaklığını koruyor.  

Dyson Airwrap saç şekillendirici  

Dyson Airwrap saç şekillendirici, Coanda etkisi adı verilen aerodinamik bir olguyu kullanarak havayı ısıyla birleştiriyor ve saçın doğal parlaklığını ortaya çıkarıyor. Coanda etkisi sayesinde hava doğru hız ve basınçla saça uygulandığında saç başlığa kendiliğinden sarılarak sağlıklı bir stile kavuşuyor.  

Dyson mühendisleri tarafından, havayı ısıyla birleştirme ilkesinden yola çıkarak  tasarlanan Dyson Airwrap saç şekillendirici; kuaföre gitmeye gerek kalmadan hacimli bukleler, doğal dalgalar veya düz bir stil yaratmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Aşırı ısı hasarını önlemeye yardımcı olan Dyson Airwrap, saçını farklı tarzlarda kullanmayı  seven sevgililer için ideal bir hediye haline geliyor.

Dyson Corrale saç düzleştirici

Öncü esnek bakır plaka teknolojisine sahip Dyson Corrale saç düzleştirici, saçı şekillendirmek ve bir araya getirmek için esneyerek her geçişte tüm saç tellerine eşit ısı ve gerginlik uyguluyor. Dyson Corrale saç düzleştirici, bilinen düzleştiricilerin aksine,  esnek bakır plakalarıyla daha fazla kontrol sağlayıp şekillendirmeden alınan sonucu artırmak için ısı gerekliliğini azaltıyor ve saçta oluşabilecek hasarı en aza indiriyor. 

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi ve Dyson Airwrap saç şekillendirici gibi akıllı ısı kontrol teknolojisine sahip Dyson Corrale saç düzleştirici, saniyede 100 kez sıcaklığı ölçen bir platin sensör kullanarak 165 °C, 185 °C ve 210 °C olmak üzere üç hassas ısı ayarı  sunuyor. Tüm saç tipleri için uygun olan Dyson Corrale saç düzleştirici; akıllı ısı kontrol teknolojisiyle hassas ve doğru ısı kullanarak, düşük sıcaklıkta bile istenilen sonuca ulaşmaya yardımcı oluyor. Dyson Corrale saç düzleştirici, Dyson’ın 4 hücreli lityum iyon pil teknolojisiyle birleştiğinde kablosuz performans sunarak dilediği yerde stilinden ödün vermek istemeyenler için uygun bir hediye seçeneği haline geliyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X