Elizabeth Olsen Rock-Star Erkek Arkadaşıyla Nişanlandı

Elizabeth Olsen üç yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Robbie Arnett ile nişanlandı.

Elizabeth Olsen Rock-Star Erkek Arkadaşıyla Nişanlandı Elizabeth Olsen Rock-Star Erkek Arkadaşıyla Nişanlandı  Pinterest


Üç yıldır birlikte olan Elizabeth Olsen ve Robbie Arnett çifti nişanlandı. Çift ilk kırmızı halı çıkartmasını 2017 yılındaki Emmy Ödülleri'nin partisinde yapmıştı. 
The Avengers: Endgame yıldızı daha önce Narcos dizisinde rol alan Boyd Holbrook ile nişanlıydı fakat çift 2014 yılında üç yıllık ilişkilerini sonlandırdı. Olsen özel hayatıyla alakalı sessiz kalmayı tercih eden yıldızlardan olsa da aslında nişan haberi bizi şaşırtmadı çünkü çift geçtiğimiz zaman diliminde birçok etkinlıkte birlikte boy gösterdi ayrıca Elizabeth Olsen, bir röportajında anne olmak istediğini de belirtmişti. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X