Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Epique Ailesinin Masaj Başlıklı Yenilikçi Göz Kremi Artık Türkiye’de

İsviçreli öncü doğal cilt bakım markası Epique’in ovatif başlığıyla ödüllü göz kremi Intensive Revitalising Eye Formula artık ülkemizde.

Epique Ailesinin Masaj Başlıklı Yenilikçi Göz Kremi Artık Türkiye’de Epique Ailesinin Masaj Başlıklı Yenilikçi Göz Kremi Artık Türkiye’de Pinterest


 

Yüzün diğer bölgelerine göre göz çevresi daha hassas ve ince bir yapıya sahiptir. Göz çevresinin bu yapısından dolayı nem dengesinin sağlanması için düzenli olarak göz kremi uygulanması gerekir. İsviçreli öncü doğal cilt bakım markası Epique’in, derin onarıcı etkiye sahip, inovatif başlığıyla ödüllü göz kremi Intensive Revitalising Eye Formula Türkiye’de raflarda yerini almaya başladı. 
Epique Intensive Revitalising Eye Formula, serinletme, canlandırma ve masaj yapma özelliğine sahip ödüllü özel başlığı sayesinde; gözaltı torbalarına masaj yaparak hassas gözaltı bölgesindeki ince çizgileri, kırışıklıkları, koyu halkaları ve şişlik görünümünü azaltıyor. Formülündeki fito-konsantreler (bitki özütleri) ile göz çevresinin onarılmasını, yenilenmesini ve gençleşmesini sağlıyor.
Epique Intensive Revitalising Eye Formula, göz çevresindeki alanı tahriş etmeyen nazik etkili formülüyle, hassas cilde sahip olanlar tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor. Uygulama şekli sayesinde ise göz çevresinde mikrosirkülasyon yaratarak nemlendirici ve canlandırıcı etkinin gün boyu korunmasını sağlıyor. 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X