Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Eski Köprünün Altında: Ushan Çakır

Galata’yı mesken tuttuğumuz çekimimizin başrol oyuncusu; sıcağa karşı bir süper kahraman gibi mücadele eden Ushan Çakır.

Eski Köprünün Altında: Ushan Çakır Eski Köprünün Altında: Ushan Çakır Pinterest

 

 


İlk moda çekimini bizimle yaptı Ushan Çakır. Bu durum bizim için hem sevindirici, hem de biraz endişe vericiydi itiraf etmeliyim ki. Neyse ki sonuç iki taraf açısından da sıkıntısız, hatta aksine keyifli oldu. Sıcak bir günde yün kazaklar, yelekler, ceketler ve paltolar içindeGalata Köprüsü’nü bir uçtan diğerine arşınlamak durumunda kalan Ushan bunu bir daha yapmak ister mi onu bilemiyorum tabii... Kışın yazlık çekmek mi, yazın kışlık çekmek mi sorunsalı bu mevsim dönüşlerinde kendimize hep sorduğumuz bir sorudur zaten, onu da bu sorunsalın içine davet etmiş olduk. Ufak Tefek Cinayetler’in kadrosuna ‘sinsi’ bir karakter olarak nitelediği Emre Çelen olarak dahil olan yetenekli, tecrübeli ve komik oyuncuyla tanışmak bizim için ilk fırsatta tekrarlamak isteyeceğimiz bir zevkti, bu kesin bilgi.


Röportajın tamamı Ekim sayımızda!

Styling: Seray Denk
Fotoğraf: Tuğberk Acar
Yazı: Deniz Tokgöz
Saç & Makyaj: Yiğittan Demiralp


 
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X