Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Euphoria'nın İkonik Makyajları

Dizinin makyaj artisti Doniella Davy sırlarını açıklıyor.

Euphoria'nın İkonik Makyajları Euphoria'nın İkonik Makyajları  Pinterest


 

Geleneksel olmayan, çarpıcı makyajlar Euphoria'nın doğasında var. HBO'nun ikinci sezon onayını alan gençlik dizisi işlediği konularla izleyiciler tarafından oldukça beğenildi fakat bunun dışında herkesin dikkatini çeken başka bir konu var; makyajlar! Dizinin makyaj artisti Doniella Davy bu konuyla ilgili, Z kuşağının kendini her şekilde ifade edebilişine değindiğini belirtiyor ve yaptığı makyajlarla sübliminal mesajların aktarılmasını sağladığını düşünüyor. 
Doniella Davy daha önce çalıştığı setlerde yönetmenlerin yok gibi makyaj görmek istediklerini ve aslında yapılan makyajların karakterleri tanımada, anlamada etkisi yadsınamayacak bir yol olarak düşünmediklerini, bu durumdan rahatsız olduğunu söylüyor. Euphoria'da ise yönetmenin yüreklendirmesi ve desteğiyle ortaya çıkan harika makyajların seyirciler ve toplum üstünde de büyük bir etkisi olduğunu söylüyor. 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X