Ev Güvenliğinde Yeni Dönem

Yale hareket algılayabilen kapıdakilerle ya da içeridekilerle iletişim kurabileceğiniz, tehlike anında sizi uyaran yeni akıllı kamera sistemini sundu.

Ev Güvenliğinde Yeni Dönem Ev Güvenliğinde Yeni Dönem Pinterest


Yale İç ve Dış Mekan Wi-Fi Kameraları sayesinde kullanıcılar, gece veya gündüz, günün herhangi bir saatinde kendileri için en kıymetli olan şeylere göz kulak olarak "evde olmadıkları anlarda bile evdeymiş gibi hissedebilecekler". Yeni, şık ve siyah tasarımıyla bu seri, Yale View mobil uygulaması üzerinden tam anlamıyla kontrol edilebiliyor. Serideki akıllı alarmlar ve akıllı kapı kilitleri gibi diğer ürünlerle birlikte kullanıcılara kendi ihtiyaçlarına uygun bir ekosistem oluşturma imkanı sunuyor.
 
Başlıca özellikleri:
  • İç Mekan Wi-Fi PTZ Kamera modeli, kullanıcıların evlerinin her köşesini izlemek için kamerayı yukarı, aşağı, sola ve sağa hareket ettirmesine olanak tanıyor.
  • Yale View uygulaması sayesinde bu seri, aileniz ve arkadaşlarınızla kamera paylaşma, alan tarama ve hareket algılama kayıtlarını zamanlama, kameraları bir arada gruplama ve aynı anda dörde kadar görüntüleme gibi ek işlevler getiriyor.
  • Yale iç mekan kameralarının önündeki kişilerle eş zamanlı görüşmeler yapabilirsiniz.
  • Dış mekan kullanımı için Yale, gün boyunca gelip giden herkesi takip etmenize yardımcı olmak amacıyla All-in-One Dış Mekan Wi-Fi Kamera ve CCTV Pro Wi-Fi Kamera - 4MP ürünlerini geliştirdi.
  • Hareket algılama sayesinde siz evde olmasanız da kapıya gelenle konuşabileceksiniz.
  • Amazon Alexa veya Google Asistan gibi önde gelen sesli asistanlarla kapıya gitmenize gerek kalmadan iletişim kurabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X