Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Flormar Yepyeni Kampanyasıyla Yine Göz Dolduruyor

6 - 12 Temmuz arası Flormar Extra üyelerine özel tüm maskaralar 24,99 TL!

Flormar Yepyeni Kampanyasıyla Yine Göz Dolduruyor Flormar Yepyeni Kampanyasıyla Yine Göz Dolduruyor Pinterest


 

Makyaj denince akla gelen ilk marka olan Flormar, en sevilen ürünlerinde heyecan yaratan Extra kampanyalarının müjdesini veriyor.
6 – 12 Temmuz tarihlerinde Flormar mağazalarından ve flormar.com.tr’den alışveriş yapan tüm Flormar Extra üyeleri dilediği maskarayı 24,99 TL’ye alıyor.
 “Her Açıdan Mükemmel” maskara Precious Curl, Triple Action, OmLashes, Rotating gibi en çok satan maskaralar da dahil olmak üzere tüm Flormar maskaraları için geçerli bu özel kampanya ile makyaj severler hayallerindeki göz alıcı bakışlara kavuşuyor.Bu göz alıcı kampanyaya ek olarak 6 - 12 Temmuz tarihleri arasında “Dükkan Senin” kampanyası dahilinde Flormar mağazalarında 99TL ve üzeri alışveriş yapan Extra üyelerine diledikleri bir ürün hediye! Tüm Flormar ürünlerini güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz flormar.com.tr’de ise aynı tarihlerde 130 TL alışverişe 40 TL indirim fırsatı da makyaj tutkunlarını bekliyor.
Makyajdan ojeye, cilt bakımından parfüme tüm güzellik ihtiyaçlarınızı tek çatı altında toplayan Flormar ürünlerine tüm hijyen önlemleri alınarak güvenli alışveriş ortamı hazırlanan Flormar mağazalarından ve  www.flormar.com.tr’den istediğin zaman ulaşabilirsin!
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X