Fortune Başarılı Kadın Yöneticileri Bir Araya GetirdiNikkei Mutlu Dergi Grubu bünyesinde yayımlanan iş ve ekonomi dergisi Fortune Türkiye tarafından bu sene altıncısı hazırlanan “En Güçlü 50 İş Kadını” listesi, Doğu’dan Batı’ya Türkiye’nin başarılı ve güçlü kadın yöneticilerini bir kez daha buluşturdu. Fortune Türkiye ev sahipliği ve Kahve Dünyası sponsorluğunda gerçekleşen yemek, 19 Nisan’da Sunset GrillBar’da gerçekleşti.

Fortune Türkiye’nin “En Güçlü 50 İş Kadını” listesinde yer alan ve başarılarıyla öne çıkan kadın yöneticiler, başarılarını tescillendiren ve geleceği şekillendiren liderler olarak öne çıktı.
 
Yemeğin açılış konuşmasını yapan Fortune Türkiye Yayın Direktörü Cüneyt Toros, şirketlerin daha mükemmel yöneticiler peşine düşerken, kadınların öngörüsü ve iş dünyasındaki başarılarına dikkat çekti. Liste, iş dünyasında büyük düşünen ve hamleleriyle dikkat çeken kadın girişimciler, profesyonel yöneticiler ve genç liderlerin yükselişini de göz önüne serdi.
 
Yemek, “Fortune 50 En Güçlü İş Kadını” davetinin sponsoru Kahve Dünyası’nın misafirlere özel kahve ikramlarıyla son buldu.

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X