Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Bir Tulum Dört Durum

Sağladığı konfor ve sahip olduğu uyumla tulumlar hepimizin gardırobunda kurtarıcı parça!


 

 

1 | 4
 
Moda Haftası Şıklığı
Moda Haftası Şıklığı
Takım şeklinde görünen tulumlar cool bir hava yaratmak için harika opsiyonlar, hele ki deri eldiven ve kemer gibi aksesuarlarla tamamladığınızda herkesin bakışlarını üstünüzde toplayacaksınız. 
Ayrıca birbirini tamamlayan renklerde seçtiğiniz kıyafetlerden kendinize orijinal bir takım da yapabilirsiniz. Özellikle oversize ceketler bu konuda stil oyununuzu bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacak. 

2 | 4
 
Pazar Kahvaltısı
Pazar Kahvaltısı
İster alışverişe çıkarken ister pazar kahvaltısına giderken, içinde kendinizi rahat hissettiğiniz tulumları kitten heel ayakkabılar, sandaletler hatta Converse'lerle bile şip şak tamamlayabilirsiniz. 


3 | 4
 
Date Kombini
Date Kombini
İlk buluşma veya değil, gideceğiniz yere, yapacağınız şeye göre konfor seviyenizi arttırıp azaltabilirsiniz. Ayrıca çanta tercihinizin de bu konuda söz sahibi olduğunu unutmayın! 

4 | 4
 
Ofis Şıklığı
Ofis Şıklığı
Tulumları ofis şıklığınıza uyarlamak isterseniz tıpkı moda haftası stili gibi ceket tercih edebilirsiniz. 

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X